KABÁTY

KABÁTY

Ušijeme kabát, který na Vás bude vypadat opravdu skvěle. Používáme výhradně vlnu, popř. vlnu s kašmírem. V zadní části je pak kabát vystlaný merino vlnou, která má v zimě hřejivé vlastnosti a u skvěle vypadajících kabátů občas není standardem.

  Cena od 19 990 CZK

  Hotové realizace

  Světle modrý kabát na míru - Modrá je dobrá a s tímto dvouřadým kabátem uděláte dojem dvojnásob. <br> Hodí se perfektně tam, kde potřebujete dobře zapůsobit, takže jak na business meeting, tak na rande. <br> Díky vlněnému materiálu vám v něm bude za všech okolností skvěle.
  Tmavě hnědý overcoat na míru - tento vlněný overcoat je nejlepší řešení pro teplejší zimní dny. Hodí se skvěle místo saka a přitom zahřeje o mnoho více. Pro ty, kteří vyskočí z auta a jdou rovnou do kanceláře, bude overcoat ideálním řešením. Vypadá skvěle i rozepnutý, což se o všech kabátech říci nedá.
  Dlouhý vlněný dvouřadý kabát na míru - kdo má rád dlouhé kabáty, které v zimě zahřejou, tak vlněný dvouřaďák je tou nejlepší volbou. Tmavě modrá barva a originální střih vám zajistí, že budete vypadat skvěle pro každou příležitost.
  Tmavě modrý overcoat na míru - další ze série overcoatů. Ovšem tento je bez typické kapsičky a s rafinovanou hrou s detaily. Poslední dirka u knoflíků a dirka na klopě jsou vyšity stejnou barvou. Přesně jako u Bespoke obleků. Neméně originální je také podšívka, která je vidět při svlékání kabátu.
  Dvouřadý černý kabát na míru - nejoblíbenější materiál na kabát je složení vlny a kašmíru, jako u tohoto výjimečného “dvouřaďáku”. Vlna s kašmírem vypadají nejen dobře, ale zahřejou i v největší zimě. Černý dvouřadý kabát můžete vzít jak k obleku, tak ke smart casual (neurazi se ani když si k němu vezmete džíny a nějaké hezké kožené boty).
  Modrý kabát na míru - když milujete kabáty a chcete vypadat za všech okolností dobře, modrý vlněný kabát je jasnou volbou. Je už na vás zda si k němu vezmete bílé tenisky a rolák, nebo oblek. Obě varianty budou vypadat skvěle.

  Reference

  Petr J.

  Už léta jsem hledal v obchodech kabát, který by splňoval všechny mé požadavky na kvalitu, střih a hlavně barvu. Nechal jsem si ho ušít na míru od Plešingera a je přesně takový, jak jsem si ho představoval. Ještě jednou děkuji.